mapa serwisu
zaloguj się - załóż konto
 Jesteś w >> Student > Koła Naukowe 

  Pierwszy rok Wsparcie i rozwój Dziekanat Erasmus + MOST Koła Naukowe Samorząd Studencki Staże i praktyki Wolontariat - Pomoc Ofiarom Przestępstw Hospicjum PROJEKTOR  

Koła Naukowe

Koła Naukowe - dołącz, reaktywuj lub stwórz własne

Zasady funkcjonowania - procedura rejestracji

Lista aktywnych kół działających przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu Śląskiego
Lista aktualizowana jest przez Koła Naukowe.
  • Koło Naukowe Psychologii Psychodynamicznej
    Opiekun: mgr Maria Flakus
    Przewodnicząca: Katarzyna Bereżnicka, kasia.bereznicka@gmail.com
    Kontakt: KNpsychologiipsychodynamicznej@gmail.com

  • Koło Naukowe Psychologów
    Opiekun: dr Agnieszka Pasztak
    Przewodnicząca: Maja Otto, majkao102@o2.pl
    Kontakt: knpsychologow@gmail.com

  • Koło Naukowe Psychologii Społecznej "Influence"
    Opiekunowie: prof. zw. dr hab. Eugenia Mandal
    Przewodnicząca: Marta Staszik, marta.staszik@gmail.com
    Kontakt: knps.influence@gmail.com

  • Koło Naukowe Badań nad Osobowością i Procesami Utajonymi "Implicit"
    Opiekunowie: dr hab. Irena Pilch, mgr Lidia Baran, mgr Magdalena Hyla
    Przewodniczący: Krzysztof Wiesebach, k.wiesebach@gmail.com

  • Koło Naukowe Psychologii Humanistycznej
    Opiekun: dr Agnieszka Skorupa
    Przewodnicząca: Urszula Kmieć, u.kmiec@gmail.com
    Kontakt: psychologiahumanistyczna@gmail.com

  • Studenckie Koło Psychologii Organizacji
    Opiekun: mgr Michał Brol, mgr Dominik Adamek
    Przewodnicząca: Kornelia Fitta, korneliafitta@gmail.com
    Kontakt: skpsorg@gmail.com

  • Studenckie Koło Psychoterapii i Treningu Psychologicznego
    Opiekun: dr Kasper Czech, mgr Maria Chełkowska
    Przewodniczący: Michał Naczyński naczynski.m@gmail.com
    Kontakt: knpitp@gmail.com

  • Koło Naukowe Psychologii Jakości Życia "MERITUM"
    Opiekun: dr Agnieszka Skorupa
    Przewodnicząca: Paulina Stojek, paulinastojek@wp.pl
    Kontakt: kolo.naukowe.meritum@wp.pl

  • Koło Naukowe Neuropsychologii
    Opiekun: dr Ewa Wojtyna
    Przewodnicząca: Justyna Stala, justyna.stala@wp.pl
    Kontakt: sekneur@gazeta.pl

  • Koło Psychologii Sądowej i Policyjnej Paragraf
    Opiekun: mgr Maciej Bożek
    Przewodnicząca: Martyna Tubielewicz, m.tubielewicz@gmail.com
    Kontakt: kn.paragraf@gmail.com

  • Studenckie Koło Seksuologii
    Opiekun: mgr Aleksandra Wieteska
    Przewodniczący: -
    Koło aktualnie nie jest aktywne

  • Koło Naukowe Psychologii Ewolucyjnej i Etologii
    Opiekun: dr hab. Piotr Łaszczyca
    Przewodniczący: -
    Koło aktualnie nie jest aktywne

  • Koło Naukowe Psychologii Egzystencjalnej
    Opiekun: dr Marzena Śniarowska-Tlatlik
    Przewodnicząca: -
    Koło aktualnie nie jest aktywne

  • Studenckie Koło Penitencjarne
    Opiekun: dr Agnieszka Roszkowska
    Przewodnicząca: -
    Koło aktualnie nie jest aktywne

  • Koło Naukowe Emocji i Motywacji "FLOW"
    Opiekun: dr Maciej Janowski
    Przewodnicząca: -
    Koło aktualnie nie jest aktywne
  • 02.12.2017

    Kola Naukowe - dolacz, reaktywuj lub stworz wlasne.pdf


Instytut Psychologii UŚ ul. M. Grażyńskiego 53 40-126 Katowice tel. (32) 3599 739 e-mail ips@us.edu.pl

Administracja serwisem: mgr Michał Brol, mgr Olga Tadla


Instytut Psychologii